GALERII: Very Hard võõrustas disainerbrände Peterburist

GALERII: Very Hard võõrustas disainerbrände Peterburist

Foto: Tarik Labrighli

Möödunud nädala laupäeval leidis aset sündmus, kus esimest korda esitlesid Eestis oma värskemaid kollektsioone disainerbrändid Peterburist. Samuti olid väljas kollektsioonid kolmelt kodumaiselt moemärgilt. Üritus leidis aset T1 kaubanduskeskuse 2. korrusel asuvas Very Hard esinduspoes.

Ürituse korraldaja Kertin Vasseri sõnul oli tegemist pilootprojektiga, mille eesmärk oli tuua kokku naaberriikide disainerid ja erialainimesed arendamaks nendevahelisi koostöövõimalusi. „Täna me ei tea, mis sellest projektist välja kasvab, ent kui mõlemalt poolelt, nii Venemaalt kui ka Eestist, on huvi taoliste kohtumiste ning mõtete vahetamise vastu olemas, siis kindlasti arendame seda kontseptsiooni edasi,” ütleb Vasser. 

Esimesel Very Hard poes toimunud üritusel olid oma loomingut näitamas sellised Peterburist pärit disainerbrändid nagu 404 Not Found ja Saint-Tokyo. Kodumaistest brändidest olid väljas August, Kreetaaidla  ja Formes. Esitlusel olid kohal ka moemärkide disainerid, kes just sel põhjuse siia sõitsid.

Üritusel kustutasid janu Punch Drinks, Peenjoogivabrik Nudist, Old Boy Mary Jane, Fentimans ja Haage. Suupistetega varustas Brioche Cafe.

Vaata fotosid toimunud üritusest allolevast galeriist!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid