TÄNA ilmus Karl Killingu debüütsingel “High Heels”

Foto: Rauno Liivand

Täna ilmus laulja ja produtsendi Karl Killingu debüütsingel “High Heels”. Lugu tuli välja koostöös Kanada plaadifirmaga nimega Found/red, kellele kuulub ka elektroonilise muusika armastajate seas tuntud YouTube’i kanal MrSuicideSheep.

Karl Killing on 19-aastane laulja, laulukirjutaja ja produtsent, kelle karjäär muusikas sai alguse koosseisuga Beyond Beyond. Kuigi eelnimetatud bänd enam ei tegutse, on Karl aktiivselt muusikaga edasi tegelenud, produtseerides ja kirjutades lugusid mitmetele erinevatele Eesti artistidele. Hoolimata noorest east on Karli loometöö olnud viljakas, näiteks on Karl olnud kaaskirjutaja ja -produtsent raadiohittidel nagu 5MIINUST x , VILLEMDRILLEM “Paaristõuked” ning VILLEMDRILLEMi ja Elina Borni ühislugu “niiea”.

Täna ilmunud lugu “High Heels” on esimene singel, mis tuli välja Karli enda nime alt ning seega on artistile erilise tähendusega. “Olin juba pikka aega mõelnud, et tahaks ka enda artisti projektiga algust teha ning hakata lugusid välja laskma, seega tundub ebareaalne, et nüüd see soov on nüüd lõpuks täitunud,” räägib Killing enda sooloartisti projekti alustamisest.

Karl Killingu uus singel “High Heels” on sündinud koostöös elektroonilise duo WATEVA liikmete Hugo ja Krisiga ning lugu räägib noorusest ja ööelu seiklustest, mis sellega kaasas käivad. Lugu tuli välja Kanada plaadifirma Found/red alt, kellele kuulub ka tuntud YouTube’i kanal MrSuicideSheep, millel on jälgijaid üle 12 miljoni.

Kuula uut lugu siit. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid