Tallinn Fashion Week naaseb kevadel uues kuues

Foto: Anete Toming

Eesti rõivadisaini lipulaevu koondav ja kaks korda aastas toimuv Tallinn Fashion Week lennutab sel kevadel moerahva Kultuurikatlasse ning leiab aset 22.-24. märtsil. Esmakordselt lisandub programmi spetsiaalselt lastemoele keskenduv päev, mis pakub põnevaid inspiratsiooniampse nii suurtele disainisõpradele kui ka pisikestele moepõnnidele.

Kodumaise moeaasta tippsündmus Tallinn Fashion Week naaseb märtsikuus ja seab end sel kevadel sisse juba varasemalt tuttavasse Kultuurikatla saali. Neljateistkümnes moenädal, mis leiab aset 22.-24. märtsil, pakub publikule külluslikku moeassortiid ja toob lisaks Eesti rõivadisainile lavale ka kodumaise lastemoe, mis on koondunud ühele, vaid lastetoodete disainereid ja kaubamärke esitlevale päevale.

“Lastemoe päev on meil mõtteis olnud juba aastaid, sest see osa Eesti moest on viimasel ajal teinud märkimisväärse arenguhüppe,” sõnab Tallinn Fashion Weeki peakorraldaja Anu Kikas. “Kuna ka lastemoe loojad ise soovivad oma loomingut professionaalselt esitleda, siis saimegi asjad nüüd nii kaugele, et võime sel kevadel terve päeva vaid lastele pühendada. See muidugi ei välista, et emad ja vanaemad sel päeval üldse lavale ei tuleks, kuid põhirõhk on siiski lastel ning neile loodud kodumaisetel ja kvaliteetsetel rõivastel.”

Kevadine moenädal saab avalöögi 22. märtsil, mil lavale astuvad River island, Triinu Pungits, Beatrice, Diana Arno, Tallinn Design House ja Amanjeda by Katrin Kuldma. TFW teisel päeval ehk 23. märtsil esitlevad värskeid kollektsioone Monton, Diana Denissova, Mammu Couture ning ühenduse Embassy of Fashiondisainerid Ketlin Bachmann, Aldo Järvsoo ja Riina Põldroos. Moenädala viimasel päeval täitub Kultuurikatel aga mängleva lastemoega ning üles astuvad Mimi Disain, Dadamora, Bebe Organic, Amiki, Vilve Unt, Klikkklakk ja Kalamaja Printsess.

Tallinn Fashion Weeki piletid jõuavad müügile 1. märtsil ning on saadaval nii Piletilevis kui ka üritusel kohapeal.

Tallinn Fashion Weeki programmi leiad aadressil http://www.estonianfashion.eu/.

Sarnased artiklid

Kommentaarid