Tahad riietuda nagu skandinaavlane? Õpik on kohal!

Tahad riietuda nagu skandinaavlane? Õpik on kohal!

2016. aastal andis Skandinaavia moeskene üks tuntumaid moetare Pernille Teisbæk välja raamatu „Dress Scandinavian”. See on taanikeelne stiilijuht, kus 10 aastat tagasi oma moeteekonda stilisti ja moeblogijana alustanud Pernille jagas selle aja jooksul õpitud nippe, kuidas sobitada ühele skandinaavlasele kohaselt rõivakomplekte, lõikeid ja värvitoone.

Tänaseks kannab Pernille pigem loovjuhi ja influencer’i tiitlit, kes oma projektide kaudu ja sotsiaalmeediapersoonina on inspireerinud inimesi üle kogu maailma (kaasaarvatud väga tugevalt ka ühte Portaili asutajatest). Ning tundub, et rahvusvaheline moemaailm on Pernillele saatnud piisavalt palju vihjeid, et taani keelega on väljaspool Taanit ikkagi natuke kehvasti, sest nüüd ilmub raamat lõpuks ka ingliskeelsena – ning meil on sellele kollaste kõvade kaantega köitele koht raamaturiiulis juba broneeritud.

Raamat „Dress Scandinavian: Style Your Life and Wardrobe the Danish Way” jõuab müügile 7. septembril, kuid juba täna saab seda näiteks Amazonist ette tellida.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid