Tahad näha, milline näeb välja tulevase suve August?

Tahad näha, milline näeb välja tulevase suve August?

Foto: Maiken Staak

Sõnade mängud on meile alati meeldinud ja seetõttu jagame meeleldi uudiseid kodumaise rõivabrändi August SS19 kollektsioonist. Nimelt just seda kollektsiooni August möödunud nädalal Kopenhaagenis kohalikule moepublikule ka esitles.

August järgmise aasta kevad-suvi kollektsioon on kindlasti midagi värskendavat, sest esindab futuristlikku minimalismi, kus disainer mängib virtuaalsete illusioonide ja kogemustega. Brändi asutaja ja disainer Äli Kargoja sõnul pärineb kollektsiooni peamine inspiratsioon 80-ndate sci-fi filmidest, kus segunevad unenäod ja reaalsus. “Antud kollektsiooni eesmärk oli ühendada ultra-sportlikud detailid ja innovaatilised kerged materjalid ning koondada need kaasaegseks, ent samas sensuaalselt futuristlikuks tervikuks,” lisab Äli.

Olgu ka juurde lisatud, et enamik uue kollektsiooni kangastest pärinevad Jaapanist, Itaaliast ja Türgist. Kangastest on komplektides esindatud uudne cupro ja linase segu ning hõrk siidi ja orgaanilise puuvilla mikstuur. Läbipaistev hologrammi toonis kangas lisab kollektsioonile astraalse maailma hõngu. Bränd jätkab endiselt unikaalsete ja hoolikalt valitud jätkusuutlike kangaste kasutamist ning orgaanilisest puuvillast ja bambusest tooteid leiab ka selles kollektsioonis. Ning loomulikult on kõik Augusti tooted jätkuvalt disainitud ja toodetud Eestis.

Kollektsiooni sai esimesena näha Revolver messil Kopenhaagenis 8.-10. augustil ja nüüd septembris saab seda uudistada BERG showroomis Pariisis. Poodidesse jõuab kollektsioon märtsis 2019. Tutvu kollektsiooniga allolevas galeriis!

Augusti loominguga on võimalik tutvuda brändi uuenenud kodulehel, e-poes ja Fahle maja stuudios.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid