AUGUST esitleb Berliinis ja Pariisis oma sügis-talv 2018 kollektsiooni

AUGUST esitleb Berliinis ja Pariisis oma sügis-talv 2018 kollektsiooni

Foto: Aurele Ferrero

Samal ajal, kui meie ootame pingsalt kevadet, on moemaailm ja sellega ühes kodumaine bränd August astumas ühte hooaega veelgi edasi. Augusti jaanuaris Berliinis ja märtsis Pariisis esitletava uue ja juba sügis-talv 2018 kollektsiooni läbivaks inspiratsiooniks on kultuslaulja ning stiiliikoon Sade, sugemed meesflamenkotantsijate kostüümidest ning 80ndate garderoobi elemendid Augustile omases androgüünses võtmes.

Augusti looja ning disaineri Äli Kargoja sõnul oli seekordses loomeprotsessis eesmärk rikastada kollektsiooni julgemate volüümide, prindi ning kangaste valikuga. “Augusti seitsmendas kollekstioonis on mänguliste visuaalide abil ühendatud temperamentne lõunamaa karge põhjamaisusega,” lisab disainer.

Kollektsiooni kangavalik on laienenud luksusliku orgaanilise puuvilla, siidi ja kanepiseguse kangaga. Samuti on suur rõhk hooajale omastel eri tekstuuridega villastel kangastel ning nahasõbralikul meriinovillal. 80ndate hõngu lisab Augusti jaoks uudne orgaanilise puuvilla baasil valminud teksakangas. Kõik orgaanilised puuvilla kangad on märgistatud GOTS sertifikaadiga. Kogu disainprotsess ideest viimistluseni on aset leidnud Eestis.

Augusti sügis-talv 2018 kollektsioon tuleb esitlusele PREMIUM rõivamessil Berliinis 16-18.01.2018 ning märtsis Pariisi moenädala ajal BERG showroom’is.

Seni on Augusti uusima loominguga võimalik tutvuda allolevas galeriis, samuti brändi uuenenud kodulehel ning peagi ka e-poes ja uues avatavas stuudios. Jälgi Augusti tegemisi ka Facebookis ja Instagramis.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid