Värskelt avatud pood paikneb meeste moekorrusel, spordi- ja vabaajarõivaste osakonna kõrval. 100-ruutmeetriselt pinnalt leiab 41 erineva suurusega boksi, 6 stanget ning 2 proovikabiini. Kontseptsiooniga liitub ka mitmekesise menüüga kohvik, kus erilist rõhku pannakse kvaliteetsetele kohvijookidele, kohalikele pagaritoodetele ja maitsvatele võileibadele.
Stockmanni kaubamaja direktoril Marge Türneril on väga hea meel, et uuenenud kontseptsiooniga RiiSaikel STUUDIO toob jätkusuutliku moe Stockmanni külastajatele veelgi lähemale. “Teadlik moetarbimine ja taaskasutus on täna maailmas oluliselt kasvanud ja väga südamelähedane ka meie klientidele ning rõivaid uuesti ringlusse tuues aitame kaasa keskkonnasäästlikkusele. Lisaks hoolikalt kureeritud rõivavalikule pakub RiiSaikel STUUDIO nüüdsest kõigile moehuvilistele ka mõnusat ajaveetmise võimalust oma hubases kohvikus,” rõõmustab ta.
Ka RiiSaikeli juht Riia Aigro on RiiSaikel STUUDIO uuenemisest ja linna parima vaatega pinnale kolimisest elevil. “Oleme nüüd veelgi nähtavamad ja kättesaadavamad ning ehk õnnestub paremini äratada huvi ka neis, kes muidu iial omal käel meie kauplusse ei satuks,” loodab ta. “RiiSaikel tegutseb oma stiilse taaskasutuse missioonil juba kuuendat aastat ning kõik senised otsused on tõestanud, et jätkusuutlikkusel ning raha ja keskkonda säästval mõtteviisil on Eesti inimeste elus üha kindlam koht.”
Uus RiiSaikel STUUDIO on klientidele juba avatud Stockmanni 2. korruse galeriis.
Nagu paljud armastatud moemärgid, on ka ATP Atelier alguse saanud sõprusest. Maj-La Pizzelli ja Jonas Clason on pikaaegsed sõbrad, kes veetsid oma suvepuhkuseid alati koos Lõuna-Itaalias Otrantos. 2011. aastal lõid nad koos ATP Atelieri – aksessuaaribrändi, mille kõik nahast tooted valmivad käsitööna Toscanas, kus hoitakse au sees sajanditepikkust nahatöökultuuri.
Brändi eesmärk on algusest peale olnud disainida kingi ja aksessuaare, mida saab kanda igal pool – olgu see Stockholmis, New Yorgis või puhkusel mõnes Itaalia väikelinnas. Tulemuseks on tooted, mis on klassikalise joonega, kuid samas vaieldamatult isikupärased.
Ja mida üldse tähendab “ATP”? Väga meeleolukalt – All Tomorrow’s Parties.
Tutvu brändiga Tallinna Kaubamaja Kingamaailmas ja veebipoes kaubamaja.ee!
Hooajale kohaselt viib House of Dagmari sügistalvine kollektsioon meid põhjamaise elegantsi ja modernse naiselikkuse ristteele. Vormide ja vastanduste mängus on traditsiooniline rätsepatöö ning drapeering saanud pehmema ja tänapäevasema tõlgenduse. Kollektsiooni iseloomustab struktuuri ja vabaduse tasakaal, läbikumavad, ent ka katvad kangad, kihilisus ning dünaamilised tekstuurid.
Kaubamajja jõudnud kollektsiooni värvipalett on sügavalt mahe ja samas ootamatuid sähvatusi täis: tummised pruunid, mustad ja hallid toonid põimuvad kahvatu roosa helguse ning elava punase energiaga.
Tutvu House of Dagmari sügistalvise kollektsiooniga galeriis ja Tallinna Kaubamaja Naistemaailmas!