SUVINE SEERIA nostalgiast ja klassikast

SUVINE SEERIA nostalgiast ja klassikast

Foto: Virge Viertek

Meil on alati hea meel näha, kui väed ühendavad kaks kodumaist moemärki. Olgu siis hüpikpoeks, moeetenduseks või ühiskollektsiooniks. Täna toome teieni eksklusiivsed kaadrid moeseeriast, mis valminud meie kahe suure lemmiku – Liisa Soolepa ja moebrändi Ennos – koostööna. 

„Pildistamise idee tuli täiesti juhuslikult,” räägib moeseeria jäädvustanud fotograaf Virge Viertek. „Tundus kuidagi sobivat jäädvustada koos Ennose rõivaid ning Liisa Soolepa kudumeid, sest neis mõlemas on sees kerget nostalgiat ning samas on need omal moel ka vägagi klassikalised.”

Antud fotode stilistilise poole eest vastutas Ennose disainer (ja ka tänavusele Hõbenõela auhinnale nomineeritud) Kersti Pohlak, meigi ning soengu lõi Ellen Walge, modellina astus üles Kristina-Margot agentuurist Starsystem.

Olgu veel lisatud, et kõik piltidel esitletud tooted on 2019. aasta kollektsioonidest, Ennose kevadsuvisest ning Liisa Soolepa sügistalvisest. 

Ennose rõivaid saab soetada Tallinn Design House’ist ning juba alates 2. juulist Telliskivi Loomelinnaku hüpikpoest. Liisa Soolepa kudumid on müügil brändi kodulehel liisasoolepp.com, samuti Tallinn Design House’i, Les Petites ja Tali kauplustes.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid