SUURI UUDISEID sügisesest Tallinn Fashion Weekist

Foto: Ivo Nikkolo

Eesti moe tähtsündmuse Tallinn Fashion Week sügisüritus leiab aset 20.-23. oktoobril rgb stuudios minimaalse publikuga ning virtuaalselt ülekandena Delfi vahendusel. Tänavune moenädal toob nelja päeva vältel vaatemänguliste moeetendustega publiku ette üle 25 moelooja ja -brändi kõige uuemad kollektsioonid. Lisaks antakse sügisese moenädala raames üle tänavused Kuld- ja Hõbenõela auhinnad ning parima akessuaaride looja auhind Kuldne Nõelakoda.

Nagu 2020 aastale kohane, ei toimu Tallinna moenädal 600-le inimesele mõeldud saalis, vaid osaliselt veebis ja osaliselt kohapeal, olles valmis korraldajatest mitteolenevateks muutusteks. Mis aga ei ole muutunud, on see, et Kuldnõela galal kroonitakse jätkuvalt Eesti moedisaini ihaldatuima auhinnaga Kuldnõel viimasel viiel aastal silma paistnud moelooja ning Hõbenõelaga avaldatakse tunnustust viimase aasta jooksul tähelennu teinud disainerile.

Ja nüüd – trummipõrin… Tänavused Kuldnõela nominendid on Roberta Einer, Riina Põldroos ja Britta Laumets-Merila. Hõbenõela nominendid on Tauri Västrik, Karl Korsar ja Cärol Ott. Esmakordselt annab Kuldnõela žürii välja parima aksessuaaride looja auhinna Kuldne Nõelakoda, mille nominendid on Stella Soomlais, Kadri Kruus ja Sigrid Kuusk.

Kuldnõela ja Hõbenõela kollektsioonid jõuavad lavale sügisese Tallinn Fashion Weeki raames, 20. oktoobril toimuval Kuldnõela galal. 

Kogu sügisese Tallinn Fashion Weeki programm:

Teisipäev, 20.10 alates kella 18.00: 

IVL by Inga Vatsk-Laasner

Kuldnõel

Kolmapäev, 21.10 alates kella 18.00:

Karl Joonas Alamaa, Spekter Technologies

Karin Rask, BRAND NO.8

Alexanderling, Mammu Couture

Neljapäev, 22.10 alates kella 18.00:

Iris Janvier, Piret Kuresaar

Woom, Amanjeda

Alpaka, Amanjeda

Reede, 23.10 alates kella 18.00:

Eve Hanson, Natali Õnnis

Kriss Soonik, Kirill Safonov

The Korsars, Ketlin Bachmann

Sarnased artiklid

Kommentaarid