Ka kevadine Tallinn Fashion Week toimub virtuaalsel viisil

Tanel Veenre Jewellery

Foto: Bogdan Natakhin

Eesti moe tähtsündmus Tallinn Fashion Week teatab, et 5.-6. mail Kultuurikatlas toimuma pidanud sündmus toimub ülekandena veebi vahendusel. 

“Lähtuvalt endiselt riigis kestvast eriolukorrast suurüritust me praegusel ajal korraldada ei saa, seega viime Kultuurikatlas toimuma pidanud kevadise Tallinn Fashion Weeki veebi üle. Sündmuse kuupäevad ja osalevad disainerid jäävad samaks ning ülekannet saab jälgida Elu24 portaali Tallinn Fashion Weeki erilehel SIIN,” teatavad korraldajad.

“Väga palju on juttu sellest, et toetame kõike kodumaist – nüüd on viimane aeg vaadata kodumaise rõivadisaini poole. Kõik armastavad eestimaist sõnades, nüüd on aeg tegudeks,” ütleb Tallinn Fashion Weeki algataja ja korraldaja Anu Kikas, et just praegu on õige hetk toetada kodumaist disaini.

Kevadise Tallinn Fashion Weeki Kultuurikatlas ärajäämise ja piletite tagasi ostudega seotud tingimuste kohta leiab informatsiooni Piletilevi kodulehelt Tallinn Fashion Weeki ürituse infost. Kõigil, kes soovivad toetada Tallinn Fashion Weeki, jättes piletiraha korraldajale ning ei soovi oma piletite automaatset tagastamist, palub Tallinn Fashion Week esimesel võimalusel täita korraldajate toetamiseks loodud vorm Piletilevi lehel SIIN.

Tallinn Fashion Weeki tänavukevadine programm:

Teisipäev 05.05 alates 18.00

Tim Bluz, Katrin Aasmaa

Alexanderling, Mammu Couture

Tallinn Design House, Kirill Safonov

Kolmapäev 06.05 alates 18.00

Mariliis Niine, Cärol Ott, Virtuoza by Liisi Tui

Riina Põldroos, Ketlin Bachmann, Aldo Järvsoo, Tanel Veenre 

Marilin Sikkal, Kristina Viirpalu

Sarnased artiklid

Kommentaarid