Virtuaalne TALLINN FASHION WEEK stardib täna

Cärol Ott

Foto: Arnaud Lafeuillade

Aprilli keskel andis Tallinn Fashion Week teada, et 5.-6. mail Kultuurikatlas toimuma pidanud sündmus toimub ülekandena veebi vahendusel. Ja täna ongi esimene kevadise Tallinn Fashion Weeki virtuaalne päev käes.

Tänasel moelaval saab näha kokku kuut moeetendust. Esimese moepäeva juhatavad sisse Tim Bluz ja Katrin Aasmaa, nende järel vallutavad lava Alexanderling ja Mammu Couture ning päevale panevad punkti Tallinn Design House ja Kirill Safonov. Homme pakuvad aga tõelist moeelamust Mariliis Niine, Cärol Ott ja Virtuoza by Liisi Tui, samuti Eesti moe raskekahurvägi Riina Põldroos, Ketlin Bachmann, Aldo Järvsoo ning Tanel Veenre. Seekordse Tallinn Fashion Weeki lõpetavad Marilin Sikkal ja Kristina Viirpalu.

Kuna Tallinn Fashion Week on olnud alati tõeline moepidu, kus kauneid rõivakomplekte ei saa näha mitte ainult moelaval, vaid ka publiku seas, siis kutsuvadki moenädala korraldajal üles kõiki näitama ka teistele oma moenädala outfit’i – lae pilt üles Instagrami, märgi @tallinnfashionweek ning kasuta teemaviidet #TFWfrontrow. Kõige stiilsemad valitakse publikugaleriisse ning parimad saavad auhinnatud juuksehooldustoodete brändi Kevin.Murphy ja Elu24 portaali poolt. Oma lemmikud valivad välja moeloojad Aldo Järvsoo ja Katrin Aasmaa ning moeajakirjanik Kristina Herodes.

Tallinn Fashion Weeki tänavukevadine programm, mis on nähtav Elu24 vahendusel siin:

Teisipäev 05.05 alates 18.00

Tim Bluz, Katrin Aasmaa

Alexanderling, Mammu Couture

Tallinn Design House, Kirill Safonov

Kolmapäev 06.05 alates 18.00

Mariliis Niine, Cärol Ott, Virtuoza by Liisi Tui

Riina Põldroos, Ketlin Bachmann, Aldo Järvsoo, Tanel Veenre

Marilin Sikkal, Kristina Viirpalu

Sarnased artiklid

Kommentaarid