“Suur teeskleja” VIIMAST NÄDALAT Kai kunstikeskuses

Foto: Mari Volens

Kai näitusesaalis on viimast nädalat, kuni 28. novembrini avatud Gabriele Beveridge ja Marge Monko duonäitus “Suur teeskleja”. Sellega seoses toimub näituse viimasel nädalavahetusel Kai keskuses paljugi põnevat. 

Laupäeval, 27. novembril kell 11-15 toimub näitusel lastepäev, kus näitusega haakuvalt suunatakse lapsi mõtlema, kuidas ümbritsevad reklaamid ja seal näidatud tooted meie käitumisharjumusi mõjutavad.

Pühapäeval, 28. novembril kell 14 toimub näituse viimase päeva puhul kohtumine Marge Monkoga.

Pühapäeval, 28. novembril kell 20 toimub näitusesaalis etendus “Kuuvalgus pärast keskööd”. Elina Purde lavastuses kohtuvad ühes kesköises hotellitoas kaks inimest, imeilus naine ja tõre mees. Tunni aja jooksul selgub, et kohtumine pole kaugeltki juhuslik. Vastupidi, selleni on juhtinud sügavad tunded ning aja ja ruumi piire ületav lubadus. Avaneb lugu kaotatud ja taasleitud armastusest. Olgu lisatud, et tegemist on viimase korraga, mil lavastust mängitakse näituse “Suur teeskleja” teoste keskel.

Nagu ikka on Kai kunstikeskus avatud K–P kell 12–18. Pilet näitusele maksab 8€/5€, igal kolmapäeval on sissepääs kõigile soodushinnaga 5€. Kai kunstikeskus asub Tallinnas Noblessneri sadamalinnakus, aadressil Peetri 12.

Sarnased artiklid

Kommentaarid