Meeldivaid uudiseid Itaalia rahvusjalatsi austajatele

Foto: Superga

Itaalia ikoonilise Superga jalatsimärgi austajad võivad nüüd tõeliselt rõõmustada – Kaubamaja on avanud Superga hüpikpoe, mis hetkel veel virtuaalne, kuid uuest nädalast saab avatud ka täitsa füüsiliselt nii Tallinna kui Tartu Kaubamaja Kingamaailmas.

Kellele Superga aga võõralt kõlab, siis olgu öeldud, et tegemist on legendaarse spordi- ja vabaajajalanõude kaubamärgiga Itaaliast, mis on läinud ajalukku sellega, et kasutas esmakordselt jalatsite tootmiseks looduslikku kummi vulkaniseerimise tehnoloogiat. Üle sajandi on kaubamärk tootnud jalatseid erinevatel eesmärkidel, alustades vastupidavatest põllumeeste jalatsitest kuni erinevate spordijalatsiteni välja. Tagades tootmisel parima kvaliteedi ning käies alati kaasas moetrendidega, on Supergast tänaseks saanud üks maailma mainekamaid jalanõude kaubamärke läbi ajaloo. Muide, Itaalia taasühendamise 150. aastapäeval tunnustati Supergat kui üht 50 Itaalia olulisimast tootest, kinnistades selle staatust Itaalia rahvusjalatsina.

Superga hüpikpood on juba avatud Kaubamaja veebipoes, alates 11. maist on füüsiline Superga pop-up pood avatud Tallinna Kaubamaja Kingamaailmas I korrusel ja Tartu Kaubamaja Kingamaailmas II korrusel. Tallinna Kaubamajas jääb pop-up avatuks kuni 30. septembrini ja Tartus 30. juunini.

Sarnased artiklid

Kommentaarid