Stockmann toob esimesena Eestisse live shopping ostlemise

Karolin Kuusik

Foto: Mardo Männimägi

Homme, 27. mail kell 19.00 toimub Eesti esimene reaalajas ostlemisüritus ehk live shopping. Üritust korraldab Stockmanni kaubamaja veebilehel www.stockmann.ee. Live otslemise ajal saab stockmann.ee veebilehel jälgida otseülekannet ning näidatavaid tooteid ühe klikiga ostukorvi lisada.

Esimest otseülekannet juhivad stilist Karolin Kuusik ja Portaili peatoimetaja Aljona Eesmaa, kes jagavad moesoovitusi algavaks suvehooajaks ning pakuvad inspireerivaid ideid naiste- ja lastemoe teemadel. Otseülekande ajal saab lisaks mugavale ühe klikiga ostlemisele kommenteerida, esitada küsimusi vestlusaknas ning saada jooksvalt vastuseid. Kõik live šoppingu otseülekanded salvestatakse ja salvestisi saab järelvaadata Stockmanni veebilehel.

Aljona Eesmaa

Foto: Portail.ee

Stockmanni turunduse ja kliendikogemuse valdkonda juhtiv Katre Uibomäe ütles: „Ühine interaktiivne hetk lemmikstaari või -mõjuisikuga ning hooaja kuumimad tooted ühe klikiga ostukorvis on just see, mis teeb live shoppingust uue populaarse ostlemisformaadi.“ Internetipõhise live šoppingu juured ulatuvad Hiinasse, kus inimesed on aastaid jälginud sotsiaalmeedias otsemüüki ja ostnud miljardite väärtuses tooteid. Taobao ja WeChat platvormid on ühed populaarsemad.

 „Nüüdseks on reaalajas ostlemise trend jõudnud Põhjamaadesse ning näiteks Soomes on see uusim võimalus väga kiiresti omaks võetud,“ jätkab Katre Uibomäe. Moetooteid on lisaks Soome Stockmannile live šoppingutel müünud ka sellised brändid nagu Lindex, Monki, COS ja Gina Tricot. Eestisse toob live šoppingu esimesena Stockmann. 

Eesti esimest naiste- ja lastemoe live shopping üritus leiab aset neljapäeval 27. mail kell 19.00 Stockmanni veebilehel www.stockmann.ee.

Sarnased artiklid

Kommentaarid