JUBA TÄNA toob Moekuulutaja värskeimad moetrendid iga huviliseni

Foto: Tartu Kaubamaja/Lilian Merila

Kevadsuvine hooaeg saabub alati täies õies ning imelises õiemeres on ka Tartu Kaubamaja uue hooaja algust tähistav üritus Moekuulutaja. Juba täna, 21. mail kell 18.00 toimuvat sündmust saavad sel korral veebi vahendusel nautida kõik huvilised üle Eesti, lisaks on neljapäevast laupäevani keskuses avatud kodumaiste moebrändide hüpikpoed.

Kevadsuviseid trende tutvustab Moekuulutajal stilist Britta Laumets-Merila, kelle sõnul võivad moesõbrad oodata mitmepalgelist moeesitlust. “Moemaailmas astuvad fookusesse mitmed erinevad suunad ja trendid, mille hulgast saab iga moesõber just endale sobivaima välja valida,” lisab naine. “Olen pannud kokku nägemuse lennukatest komplektidest, milles võib julgelt suvele vastu astuda.”

Erilise üllatusena toob Moekuulutaja vaatajateni ka sadadest taimedest ja lilleõitest loodud unikaalsed kleidid, mis valmistatud spetsiaalselt selleks ürituseks. Seadete autoriks on 23 aastat floristina tegutsenud Aire Reenumägi, kes on ka Eesti Floristide Liidu juhatuse liige ja president. Valminud kleitidest tehtud fotod avaldatakse UK ajakirja “Fusion Flowers” juuninumbris.

Lisaks virtuaalsele üritusele on Tartu Kaubamaja keskuse aatriumis 20.-22. maini avatud hüpikpoed, milles saadaval värskeimast värskem kodumaine disain. Moemärkidest ja disaineritest on esindatud Lentsius, Siret Ott, Katre Arula, Tiina Andron, Kadi Veesaar, ÖÖKÜLM, Nordic Design, Hilp ja Pippin.

Moekuulutaja veebiülekanne algab täna kell 18.00 veebilehel www.tartukaubamaja.ee/moekuulutaja.

Sarnased artiklid

Kommentaarid