SOONEUTRAALNE JA DIGITAALNE London Fashion Week

JW Anderson/London Fashion Week

Foto: Paul Jeong/Hypebae

Täna teatas British Fashion Council, kes vastutab moenädalate toimumise eest Londonis, et Londoni moenädal toimub tänavu täiesti uuel viisil – juunikuus leiab aset moenädal, kus esitletakse koos nii meeste- kui ka naistekollektsioone ja seda ainult digitaalselt. Ühtlasi on see ainuke London Fashion Week, mis järgmise 12 kuu jooksul toimub.

Virtuaalsetest moesündmustest ja -nädalatest on viimastel nädalatel juttu juba olnud, kuid Londoni moenädal on esimene „suurest nelikust”, kes digitaalseks muutumisest teada annab. Oma teates selgitaski British Fashion Council, et nad on ammu otsinud võimalust, kuidas disainerid saaksid oma loomingut uudsel ja digitaalsel viisil esitleda. Ning juunikuu moenädal  paistab olevat sel teel esimene samm. 

Kuigi hetkel jääb veel natuke arusaamatuks, millise hooaja kollektsioone juunikuus esitletakse ning kas kõik digitaalne materjal – alates moeetendustest ja intervjuudest kuni podcast’ide ja virtuaalsete showroom’ideni – on ligipääsetav kõikidele huvilistele või ainult moemaailma kitsale siseringile, on selge see, et 12.-14. juunil hoiame silma peal aadressil londonfashionweek.co.uk!

Sarnased artiklid

Kommentaarid