London Fashion Weekile saab nüüdsest pileteid osta

Foto: London Fashion Week

Londoni moenädal on käesolevast sügisest viimas sisse ühte paljude jaoks ootamatut muudatust. Nimelt saab nüüdsest ametlikele, moenädala kavas olevatele moeetendustele pileteid osta. Seni olid etendused mõeldud ainult meediale, sisseostjatele ning hoolega valitud külalistele.

Meie jaoks siin Tallinnas muidugi millegi ennenägematuga tegemist ei ole. Kodumaine moepublik on saanud meie moenädala etendusi nautida juba aastaid. Ja kuigi British Fashion Councili otsus võib kõlada põnevalt ja panna inimesi isegi lennupileteid broneerima, siis olgu öeldud, et nii roosiline kõik ikkagi ei ole. 

Nimelt, kui Londoni moenädal toimub ametlikult 13.–17. septembril, siis tavapublikut lubatakse ainult kuuele etendusele, mis toimuvad 14. ja 15. septembril. Ja seda muidugi juhul, kui huvilised jaksavad piletit osta, sest odavad need ei ole. Kuigi veel ei ole kinnitatud, kelle etendustele täpselt pileteid osta saab, on juba teada, et ühe pileti hind on vastavalt 135 ja 245 Inglise naela. Kõige kallim pilet lunastab koha esireas. 

Kui aga raha pole probleemiks ja London kutsub, siis lisainfot piletite kohta leiab London Fashion Weeki koduleheküljelt. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid