Soki ja stiletto inspiratsiooni otse Los Angelesest

Foto: darnersocks.com

Meie Portailis ei ole kindlasti keelajad, kui keegi soovib kanda sokke ja sandaale ühise kombona. Või sokke ja stiletto’sid, või kontskingasid. Sest meie teame, et maailmas on olemas imelisi sokipaare, mida lausa peab sellisel viisil esitlema. Los Angeleses resideeruv sokibränd Darner on just täpselt selline. 

Darneri asutaja on Roxanna B. Sternerud ning nime sai Roxanna oma brändile inspireerituna naistest, kes toodi Ameerika Kodusõja ajal sõjaväkke spetsiaalselt selleks, et nad parandaksid (to darn) sõdurite sokke. Ajaloost on inspireeritud ka Darneri sokilõige, nimelt just 1800ndatest aastatest, mil soki „konstruktsioon” oli sätitud nii, et see tekitaks ettekujutuse justkui pikemast ja sihvakamast jalast. Vaadake ainult Darneri Instagrami-kontot ning näete, millest me räägime!  

Kuigi tegemist on sunshine state’i California brändiga, on Darner mõelnud ka nende peale, kelle elukohaks piirkonnad, kus jalad ka külmetama võivad hakata. Nii on bränd sokikollektsioonides spetsialiseerunud peamiselt kahele materjalile: kergelt läbikumavale nailonile ning sametile. Eriti aga paelub meid nende kahe materjali puhul Darneri värvikasutus, varieerudes kahvaturoosast mokapruunini ning lillelistest vintaažmustritest tänapäevaste litriteni. Inspireeru ja kombineeri nii, kuis süda lustib!

Darneri sokitegemistel saad silma peal hoida brändi eespool mainitud Instagrami-kontol instagram.com/darnersocks, sokke ennast saab soetada otse brändi veebipoest darnersocks.com. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid