Ellen von Unwerth ning kelmikas sokivargus

Ellen von Unwerth ning kelmikas sokivargus

Foto: Happy Socks x Ellen von Unwerth

Mis juhtub, kui saavad kokku ikooniline naisfotograaf, kolm kelmikateks varasteks maskeerunud modelli ning värvikirev õnnelike sokkide kollektsioon? Siis sünnib Happy Socksi lustlik sügistalvine kampaania, mille väljatulekut tähistatakse käesoleval nädalal ka Eestis.

Rootsi sokibränd Happy Socks on teinud aastaid koostööd mitme ikoonilise persooniga, olgu selleks Snoop Dogg või Iris Apfel. Samuti on bränd loonud unustamatuid kampaaniakaadreid selliste legendaarsete fotograafidega nagu David LaChapelle. Tänavune Happy Socksi sügistalvine kampaania on sündinud Ellen von Unwerthiga. Üks maailma tuntumaid naisfotograafe valis kaamera ette blondide kiharatega briti supermodelli Stella Maxwelli, keda – või täpsemalt kelle väärstuslikemat vara, Happy Sockse – asuvad kampaanias röövima kaasmodellid Eva Doll ja Cody Saintgnue.

Kampaaniaks valmis Ellen von Unwerthil 25 värvikat ning meeleolukat fotokaadrit, samuti fotosessiooni behind the scenes hetki tutvustav lühifilm „The Sock Swipe”.

Portailil avanes imeline võimalus olla esimeste seas, kes saab tuua oma lugejateni nii need lustlikud kaadrid kui ka mainitud lühifilmi „The Sock Swipe”. Seega, enjoy!

Happy Socksi ning Ellen von Unwerthi koostööle pühendatud Happy Socksi hüpikpood avatakse käesoleva nädala kolmapäeval Tallinna Kaubamaja Naistemaailmas. Hüpikpood jääb avatuks 13. novembrini.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid