Üldsegi mitte (ainult) hüsteerikutele mõeldud Hysteria by Happy Socks

Üldsegi mitte (ainult) hüsteerikutele mõeldud Hysteria by Happy Socks

Foto: happysocks.com

Meieni jõudsid kõlakad, et Rootsi menukamaid sokibrände Happy Socks on välja tulnud uue alambrändiga. 1. septembril ilmavalgust näinud ja Happy Socksi tavavalikust erinev naistele suunatud bränd kannab meeldejäävat nime Hysteria by Happy Socks.

Juba esimesest pilgust saab selgeks, et Hysteria by Happy Socks brändi mudelid erinevad tõesti Happy Socksi tavapärasest unisex-valikust. Moemärgi asutajad Viktor Tell ja Mikael Söderlindh rääkisid, et nad tajusid üha enam vajadust ainult naistele suunatud mudelite järele, mis oleksid ehk pisut moekamad ja mõeldud just erilisemateks sündmusteks, kus sokikesi saaks kanda kontsakinga või stilettoga.

Hysteria by Happy Socksi esimene kollektsioon valmis ühes disaineri Paula Masoga ning sokimudelites on kasutatud selliseid meeldivaid materjale nagu kašmiir ja merseriseeritud puuvill (see on see eriline puuvill, millel on tugevam läige kui teistel puuvillasortidel). Samuti leiab kollektsioonist palju erksaid toone ning color block tehnikat.

Kollektsioon ise on juba müügil Happy Socksi veebipoes, kuid üha enam jõuab see ka erinevatesse Happy Socksi müügipunktidesse. Loodetavasti peatselt ka Eestisse.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid