Sõbralik kooseksisteerimise lugu

Sõbralik kooseksisteerimise lugu

Foto: Johnny Dufort

H&M on valmis saanud uue, kontseptsiooni „H&M Innovation“ alla kuuluva, loomasõbralikule moele pühendatud erikollektsiooni „Co-Exist Story“, mis on täies ulatuses saanud loomakaitseorganisatsiooni PETA (People for Ethical Treatment of Animals) heakskiidu. Naiste-, meeste- ja lasteriietest koosnev kollektsioon jõuab hm.com veebipoodi müügile juba neljapäeval, 4. novembril.

Kollektsiooni naiste- ja meesterõivad on loodud kaasaegsele linnakodanikule, kes armastab ühtaegu nii õhtuseid väljaskäimisi kui ka varahommikust loodusmatka. Trendikatest esemetest koosneva kollektsiooni taga on uuenduslikud materjalid, mis ei ole loomset päritolu ning on seejuures hangitud jätkusuutlikumatest allikatest. Innovaatilistest ja taimset päritolu materjalidest on kollektsioonis esindatud näiteks FLWRDWN™, mis asendab loomset päritolu vooderdusmaterjalid lilledest loodud tselluloosmaterjaliga, ning VEGEA™, mis on taimne alternatiiv õli baasil põhinevatele ja loomset päritolu nahkadele. Lisaks leiab kollektsioonist näiteks oversized-stiilis kreemja kunstkarusnahast mantli, mis on loodud ümbertöödeldud polüestrist, ning efektse, ECONYL®-segust valmistatud pika kootud narmaskleidi. Kollektsiooni jalatsite hulgast leiab kalamehesaabastest inspireeritud naistesaapad, mis on valmistatud Yulex® looduslikust kautšukist, ning mugavad meestesaapad FLWRDWN™-materjalist. 

Muide, kollektsiooni kuulub ka asutuse The Vegan Society poolt sertifitseeritud veganikosmeetika – punane ja tumelilla huulepulk ning värviline silmalainerikomplekt.

Tutvu H&Mi „Co-Exist Story“ erikollektsiooniga allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid