Kartmatule muusale sügistalvine H&M Studio

Kartmatule muusale sügistalvine H&M Studio

Foto: H&M

H&M on avalikustanud oma tänavusügisese Studio erikollektsiooni fotod, milles kohtuvad kartmatu tänavastiil, suursugused volüümid, efektsed tekstuurid ja glamuurne mugavus. Uue ajastu kuningannadele suunatud kollektsioon jõuab H&Mi e-poodi müügile juba 15. septembril.

H&M Studio seekordse sügistalvise kollektsiooni muusa on julge ja kartmatu, ta on seadnud endale eesmärgid ning ta ei pelga seisukohavõttu. Kuninglikkusest pakatavat kollektsiooni ehib grafiti stiilis kritseldus „Queendom“ ning mahlane värvipalett koosneb luksuslikust sinisest ja võimukast lillast, sekka särtsakat oranži ja rohelist ning tagasihoidlikku halli, musta ja kreemitoone. Kollektsiooni rõivad on loodud materjalidest nagu ümbertöödeldud polüester, orgaaniline puuvill ja ümbertöödeldud polüamiid, jalatsid aga VEGEA™ veganinahast ning ehted ümbertöödeldud messingist ja tsingist.

„Meie inspiratsiooniks oli kaasaegne naine, kes haarab juhtrolli igas situatsioonis hoolimata sellest, kas ta kannab peenetriibulist ülikonda või pitspesu. Soovisime luua mitmekülgsed tooted, mida saad stiliseerida vastavalt oma tujule. Need on julged rõivad kartmatule naisele,“ kommenteerib H&M Studio disainer Linda Wikell.

„Praegu tundub olevat just õige aeg üheks julgeks H&M Studio kollektsiooniks, mis on loodud selleks, et panna kandja tundma end kuningannana,“ sõnab H&Mi loovjuht Ann-Sofie Johansson ning lisab, et kuigi võtmesõnaks on jätkuvalt mugavus, siis kollektsiooni kartmatu ja enesekindel stiil viib selle uuele tasemele.

Muide, sügistalvise H&M Studio kollektsiooni lansseeringu raames leiab aset ka koostöö uuele ringile saadetud rõivastele suunatud veebiplatvormiga Sellpy, mis tegutseb enam kui kahekümnes Euroopa riigis, kaasa arvatud Eestis. Valitud nopped H&M Studio mahlasest moearhiivist on alates tänasest saadaval veebiaadressil: https://www.sellpy.com/store/curated/h-m-studio-store.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid