Kateryna jätkab: “Naised on kui lilled. Kui nad on armastatud ja hoitud, puhkevad nad õide!” Skandinaavia looduses leiduvate varjundite kaudu on kollektsioon “Blossom” haaranud endasse lillede graatsilisuse kevade külluslikus uudsuses. Müstilised kuukivid, suitsune kvarts, uinutavad Peruu opaalid, päikseline merevaik ja säravad rohelised aventuriinid loovad igas ehtes justkui lilleaia sümfoonia. Pehmelt vormitud õied peegeldavad aga igas naises peituvat tugevuse ja haavatavuse tasakaalu.

Kateryna soovitab kollektsiooni ehteid sobitada erinevatel viisidel ja miks mitte ühendada õied individuaalselt korjatud buketiks. Inspiratsiooni saab selleks ammutada allolevast galeriist.
Kollektsioon ise on juba saadaval Hyrve veebipoes aadressil hyrv.co.
Erlele omaselt mängib tema uus kollektsioon sümbolite ja materjali kontrastiga, põimides sünge romantilisega, sakraalse kehalisega ning tumeda oksüdeeritud hõbeda hõrkude pärlitega. Tulemuseks on ehted, mis mõjuvad korraga nii kaitsvate kui paljastavatena – objektidena, mis suhestuvad kehaga ja kannavad endas tähendusi.
“DOOMED on kantud põletavast igatsusest millegi puhta ja pühitsetu järele, mis lubab lunastust ja hoiab hinge, olles samal ajal lahutamatult seotud toore, kehalise ja sensuaalsega,” lisab kunstnik.
Vaata Erle Nemvaltsi kollektsiooni eelvaadet galeriist!
Rohkem infot sündmuse kohta leiab Facebookist. Erle Nemvaltsi loominguga saab tutvuda aadressil erlenemvalts.com
Pesakond on Eesti üks legendaarsemaid ja pikaealisemaid koomikseid. Jänes, hunt, siil, karu ja rästik ilmusid ajalehte Post 1994. aastal, mil autor Madis Ots, tänane loovagentuuri Salama partner ja loovjuht, oli vaid 16-aastane. Nüüd, pärast tuhandeid koomiksiribasid erinevates meediaväljaannetes, sadu lõuendile tehtud joonistusi, kolme juubelinäitust ja üht käsitööõlut, on Pesakond maandunud Stella Soomlaisi toodetele – joonistatuna käsitsi otse säravvalgele taimparknahale.
Vaata tulemust galeriist!