Monquérist on saanud Hyrv

Foto: hyrv.co

Mõtlesime jagada tähtsat infot ehtebrändi kohta, kelle teekonnale oleme pikalt kaasa elanud ja kellest oleme Portaili veergudelgi kirjutanud. Nimelt kannab paljude armastatud kodumaine bränd Monquér nüüdsest nime Hyrv.

Brändi asutaja ja disaineri Kateryna Pishoni sõnul on viie tegutsemisaasta jooksul läbinud moemärk mitmeid muutusi ning tänaseks oldigi sealmaal, kus leiti, et Monquér ei andnud enam edasi brändi tõelist kontseptsiooni. Nii leidis Kateryna, et oleks ainuõige nimetada moemärk ümber ning novembrist kannab senine Monquér tähenduslikku nime – Hyrv. Eestikeelne sõna „hirv” on uue nimega seotud nii palju, et see on Kateryna kooliaegne hüüdnimi, mille ta pälvis tänu suurtele pruunidele silmadele, piklikule näole ja õrnale kehaehitusele.

Kuigi uue nimega harjumiseks kulub kindlasti aega, kinnitame sellegi poolest, et brändi signatuurkäekiri ning omanäolisus ei ole selle DNA-st kusagile kadunud. Moemärgi Hyrv kollektsioonidega saab tutvuda brändi värskel kodulehel aadressil hyrv.co.

Sarnased artiklid

Kommentaarid