Särav dekaad! Pesubränd KRISS SOONIK tähistab 10. juubelit

Foto: Sandra Palm

Juba 10 aastat on nii meie kodu- kui ka väljamaisel rõivamaastikul löönud laineid Kriss Sooniku lõbusa vimkaga pesukomplektid ja multifunktsionaalsed üleriided.

Kes ajalugu ei mäleta, siis sellele meenutuseks, et Kriss Soonik Loungerie bränd sai alguse 10 aastat tagasi, Eesti kaubandusse jõuti aga alles 2011. aastal, kui brändi asus siin esindama pesupood Ulakas Kaunitar. Täna, 10 aastat hiljem, on lisaks Ulaka Kaunitari poele võimalik soetada Kriss Sooniku kollektsioone Tallinna Kaubamaja Eesti Disaini alalt, samuti Kriss Soonik stuudiopoest Paavli 5/2 ning kodulehelt www.kriss-soonik.com. Muide, kaks aastat tagasi avatud Paavli tänava showroom on kaubamärgi kõige laiema tootevalikuga esindus Eestis.

Kriss ise ütleb: “ Ma olen väga tänulik, et komistasin kunagi tegema midagi, mida olen nautinud juba kümme aastat ja loodetavasti naudin veel vähemalt järgmised kümme. See aeg on läinud väga kiiresti. On olnud põnev ja stressirohke, aga meie kliendid on nii ägedad, et isegi kõige pingelisemal ajal on motivatsioon laes!”

Kriss Sooniku disainpesu eripärana paistab silma see, et enamus sellest on kantav ka ülerõivastena, mis teeb loodud esteetika nähtavaks. Mainimata ei saa jätta kassilogoga kangast ning ikoonilisi pitstiibadega veluurist hommikumantleid, millest on arenenud terve seeria sarnase motiiviga rõivaid.

Kogu Kriss Sooniku tooted valmistatake Eestis. Lisaks on brändi tooted saadaval üle kogu maailma, eksootilisematest kohtadest näiteks Saudi-Araabias ja Jaapanis. Bränd on kogunud tuntust ja tunnustust moeajakirjades Vogue, ELLE, GQ, Cosmopolitan ja Style.com. Aastal 2013 võitis disainer Kriss Soonik-Käärmann ka Eesti kõrgeima moeauhinna Kuldnõel.

Palju õnne, Kriss Soonik Loungerie, ka Portaili toimetuse poolt! 

Sarnased artiklid

Kommentaarid