Kriss Sooniku mässumeelsed jõulud

Kriss Sooniku mässumeelsed jõulud

Foto: Sandra Palm

Just in time for Christmas on Kriss Soonik välja tulnud erikollektsiooniga „Rebel Heart”. Mustades toonides kollektsioon ei ole aga kindlasti vähem kelmikas kui brändi senine looming.

Nagu „Rebel Heart” kollektsiooni nimigi ütleb, on oma osa selles mängida südame sümbolil. Läbipaistvatel mustas toonis kangastel mänglevad südamed moodustavad meeldiva – ja ei saa mainimata jätta, et ka parajalt seksika – mustrite mängu. Südameid jagub kollektsioonis nii äratuntava käekirjaga Kriss Sooniku pesule kui ka pluusile ja kleidile. Nii jagub võimalusi kanda „pesu pesuna” ja lingerie as outerwear’ina. Vaata aga võimalused galeriist üle!

Kriss Sooniku pesukollektsioonid on saadaval veebipoes www.kriss-soonik.com, butiigis Ulakas Kaunitar ja Kaubamaja pesuosakonnas, samuti Kriss Sooniku Loungerie showroom’is aadressil Paavli 5.

Muide, 7. detsembril toimub Kriss Sooniku Loungerie showroom’is Late Night Shopping Evening. Üritus toimub ajavahemikus 17.00-20.00 ning sel õhtul on kõik Kriss Sooniku tooted 20% soodsamad.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid