Rootsi juurtega moebrändi Totême esimene moeetendus

Rootsi juurtega moebrändi Totême esimene moeetendus

Foto: toteme-nyc.com

Eelmisel nädala toimunud Stockholmi moenädalal tegi moelavadebüüdi moemaailmas juba paar aastat laineid löönud bränd Totême. See moemärk naasis New Yorgist oma juurte juurde, et näidata valitud moepublikule järgmist kevadsuvist kollektsiooni.

Moebrändi Totême taga on abielupaar Elin Kling ja Karl Lindman ning tänaseks resideeruvad nad igapäevaselt New Yorgis. Elin Kling oli mõned head aastad tagasi Rootsi tuntumaid moeblogijaid ning täna annab ta lisaks moekollektsioonidele välja menukat Rootsi moeajakirja Styleby. Oma moemärgi loomine näis Klingi puhul väga loogilise järgmise sammuna, sest tema moemaitset ja minimalistlikku skandinaavia stiili ülistati nii siin- kui sealpool ookeani. Ja kui brändi esimesed mudelid paar nädalat peale lansseerimist juba Net-a-Porteri veebikaubamajas lõpetasid, oli teada, et moemaailmas on uus täht sündinud.

Just meeldivat minimalismi ja läbimõeldud komplekte pakkus ka Totême’i kevad-suvi 2018 kollektsioon. Kollektsiooni disainimisel lähtus Kling sellest, et kuigi tal on alati olnud väga lihtne riietuda igapäevases keskkonnas, jäi ta puhkusegarderoobi valides vajalike esemete leidmisel hätta. Nii ongi Totême’i kollektsioonis ohtralt multifunktsionaalseid esemeid, mida sobib kaasa pakkida igale suvisele puhkusereisile, olgu tegu siis kergest materjalist musta kleidi, meeldivalt oversized valge triiksärgi, vihmakindla mantli või maitsekalt bränditud rannalinaga. Selliste silmipaitavate komplektidega puhkusest ei ütleks me isegi kohe kindlasti ära.

Vaata noppeid Totême’i kevadsuvisest kollektsioonist allolevast galeriist!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid