Retrovormid, moodne rodeo ja kõrge piht

Retrovormid, moodne rodeo ja kõrge piht

Foto: Levi’s®

 Ikoonilise Ameerika teksabränd Levi’s®e uus sügistalvine kollektsioon vaatab ka sel hooajal ajas tagasi ja toob moemaanideni vanad lemmikud uues vormis. 

Levi’s®e uues kollektsioonis on taaselustatud 90ndatel populaarne värviline Two Horse Pull logo, mida näeb sel hooajal nii Levi’s®e T-särkidel, pusadel kui ka teksatagil. Jätkuvaks trendiks on värviblokid, samuti vintaažist inspireeritud sportswear retrologo. Tagide puhul on omamoodi teemas 90ndate siluett ning oversize suurus ja loomulikult armastatud karvased Sherpa’d. 

Teksamärgi naistekollektsioonis leidub mõjutusi ka Metsikust Läänest – esindatud on needid, tikandid ja narmad. Ei puudu ka 80ndatele omased lillemustrid. Kui sul puudub veel aga kapist paar ikoonilisi teksapükse, siis kõrge pihaga mudel Ribcage „teksaperekonnast“ on just see, mida sügistalvisel hooajal endale välja valida. Ja kui oled eriti julge, siis vali jalga just velvetist versioon. 

Kuidas aga meestega? Levi’s®e meestekollektsioon keskendub samuti klassikutele uues kuues. Valikust ei puudu vabama vormiga teksad, 90ndate twist ja “isa stiil”. Ja muide, ruudulised särgid on väidetavalt vägagi kuum teema.

Kae Levi’s®e uut kollektsiooni allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid