MARC O’POLO viib loomingulisele rännakule Skandinaaviasse

MARC O’POLO viib loomingulisele rännakule Skandinaaviasse

Foto: Marc o’Polo

Marc o’Polo on valmis saanud oma tänavuse sügistalvise kollektsiooniga, mis on brändile omaselt skandinaaviapärane ja kantav nii töisel kui ka vabal hetkel. 

Oma uue kollektsiooniga viib Marc o’Polo loomingulisele rännakule Skandinaaviasse, kus brändi Rootsi juured on miksitud innovatiivsete ideedega: kollektsioon on modernne, üllatav, samas igapäevane. Sest julge kombinatsioon materjalidest, mängulistest siluettidest ja talvisest mugavusest ongi meie ajastu inimese eelistatud stiiliks. 

Marc o’Polo uut naistekollektsiooni iseloomustavad sellised märksõnad nagu urbanism, põhjamaine loodus ja kolledži-stiil. Meestesärgi lõikega pluusidel olev muster on saanud inspiratsiooni Stockholmi linlikust keskkonnast, kudumeid katavad julged värviblokid ning sportlik vabaajariietus lausa kutsub looduses aega veetma. Mantlite valik on samuti inspireeritud klassikalisest kolledži-stiilist, naiselikest siluettidest ja ruudulistest mustritest. 

Meestekollektsioonis leiab seekord palju üllatavaid detaile. Fookuses on ootamatud materjalikombinatsioonid, modernne funktsionaalsus ja brändile omane klassikalise ja sportliku stiili segu, mis on ideaalne sügistalviseks hooajaks. Meesteriiete disainis on tähelepanu pööratud smart office väljanägemisele – valikus on urbanistlikud rõivad, mis sobivad kontorisse, teisalt on sportlikuma väljanägemisega. Ei puudu ka armastatud triibud ning iga hooaja lemmik – polosärk. Nagu ka naistekollektsiooni puhul, on esindatud kolledži-stiil ning sügisesed lemmikud – tartan mustrid. 

Vaata kollektsioon oma silmaga üle allolevast galeriist!

Marc o’Polo kauplused asuvad Tallinnas Viru Keskuses ja Ülemiste Keskuses.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid