Rahvusvaheline festival Tallinn Music Week lükkub sügisesse

Foto: facebook.com/tallinnmusicweek

Juunis toimuma plaanitud rahvusvaheline muusika- ja linnafestival Tallinn Music Week (TMW) lükkub sügisesse. Festival leiab aset 29. septembrist 3. oktoobrini. Tänasest kuni aprilli lõpuni on avatud täiendav esinemistaotluste vastuvõtt muusikutele, kes soovivad festivalil üles astuda. Koostöös TMW ja valdkondlike arendusorganisatsioonidega toimub aga 11. juunil Von Krahli Teatris Eesti muusikaturu fookuspäev. 

“TMW üheks olulisemaks eesmärgiks on toetada Eesti muusika- ja kultuurivaldkonna rahvusvaheliste suhete arendamist,” kommmenteerib TMW festivalijuht Pärtel Soosalu. “Otsustasime kolida festivali juunist varasügisesse, mil pandeemiast tingitud reisipiirangutele on oodata leevendust, et sündmusel saaksid osaleda Euroopa muusikatööstuse profid ja esineda võimalikult paljud põnevad välisartistid. Küll aga toimub juba 11. juunil Eesti muusikaturu fookuspäev, kus lahkame meie oma muusikaettevõtluse hetkeseisu ning kriisist tugevama ja teadlikumana väljumise võimalusi.” 

Seoses TMW edasilükkumisega toimub alates tänasest kuni 30. aprillini täiendav esinemisavalduste vastuvõtt artistidele, kes soovivad festivali uutel kuupäevadel üles astuda. Samuti kehtivad kõik seni festivalile esitatud esinemistaotlused. Kokku kinnitatakse muusikaprogrammi kuni 150 artisti, kes kuulutatakse välja alates maikuust. Lisainfo ja avalduste esitamine: tmw.ee/apply. 

29. septembrist 3. oktoobrini toimuv rahvusvaheline TMW festival koosneb kolmest programmiosast: muusikafestivalist, muusika- ja loomevaldkonna konverentsist ning päevasest linnaprogrammist kogu perele. Festivali programm avalikustatakse järk-järgult alates maikuust. Koostöös valdkondlike arendusorganisatsioonidega toimub 11. juunil Von Krahli Teatris TMW Eesti muusikaturu fookuspäev. Päeva keskmes on kodumaise muusika- ja kultuurisektori ning sellega seotud ettevõtlusmaastiku taastumine ja uuestisünd. Eesti muusikaturu päeva programm kuulutatakse välja aprilli jooksul. 

TMW 2021 passid ja Eesti muusikaturu fookuspäeva pass on müügil festivali veebipoes shop.tmw.ee. Kõik festivali juuni kuupäevadeks eelmüügist ostetud passid kehtivad TMW uutel kuupäevadel. Festivali eel saab DigiPRO passi soovi korral vahetada PRO passi vastu, mis võimaldab osaleda nii kohapeal kui ka veebipõhiselt, tasudes piletihindade vahe.Neil, kes soovivad seoses festivali kuupäevade muutusega eelmüügist ostetud passi TMW 2022 passi vastu vahetada või tagasi müüa, palub korraldaja kirjutada oma soovist kuni 30. aprillini aadressileticket@tmw.ee.

Sarnased artiklid

Kommentaarid