Púr Múddi värske singel “Higher” nüüd väljas

Foto: Pressifoto

Täna ilmus muusikalise koosseisu Púr Múddi uus lugu “Higher”, kus teeb lauljana kaasa Ameerika päritolu artist Chris Jamison. Lugu tuli välja Hollandi plaadifirma Soave Recordsi alt ning on saadaval kõikidel muusika kuulamise platvormidel. 

Púr Múddi värskelt ilmunud singel “Higher” tähistab justkui suvehooaja algust. “Tegemist on mõnusalt suvise looga, mis loodetavasti süvendab kõigis juba tekkinud suveootust ning tekitab lihtsalt hea tunde,” kirjeldab koosseisu liige Joonatan Siiman uut singlit. Lool astub lauljana üles Ameerika artist Chris Jamison, kes võttis 2014.aastal osa populaarsest telesaatest “The Voice”, kus ta saavutas sellel aastal auväärse kolmanda koha.

Lugu on valmis olnud juba päris pikalt, kuid oodanud õiget ajahetke ja plaadifirmat, kellega koos lugu välja lasta. Loo kirjutamise protsessis osales ka koosseisu liikme Oliveri lähedane inimene. “Loo teeb eriliseks ka see, et esmakordselt on Púr Múddi loole kirjutanud sõnad minu abikaasa Joanna Rõõmus,” sõnab duo liige Oliver Rõõmus.

Púr Múdd on sellel aastal jõudnud inimesteni tuua juba kaks singlit, milleks olid “Ooh Aah” ja “Get Away”. Täna ilmunud “Higher” on nüüdseks juba kolmas sellel aastal välja tulnud lugu ning poisid lubavad, et see ei jää sellel aastal sugugi viimaseks looks. “Me oleme nüüd pikalt istunud stuudios ja teinud uut muusikat, seega on kokku kogunenud palju lugusid, mis inimesteni veel jõudnud pole,” ütleb Joonatan. “Lubame, et mõned neist lugudest ilmuvad ka kindlasti veel sellel aastal.”

Kuula uut lugu SIIT.

Sarnased artiklid

Kommentaarid