Piilu Augustiga 2019. aasta sügisesse

Piilu Augustiga 2019. aasta sügisesse

Foto: Arnaud Lafeuillade

Kuna kodumaine moemärk August esitleb peagi oma 2019. aasta sügistalvist kollektsiooni nii Pariisis kui Milanos ning on selle tarbeks üles pildistanud ka kollektsiooni lookbook’i, siis loomulikult tahame killukest seda silmailu jagada meiegi.

Augusti sügistalvine kollektsioon ise läheneb klassikalistele meeste garderoobist ülevõetud lõigetele läbi sportliku prisma, samal ajal jätkates Augustile omaste orgaaniliste materjalide kasutust. Uue kollektsiooni rõhk on sportlikel lõigetel, mis on inspireeritud urbanistlikust arhitektuurist ning moderntantsust. “Sensuaalsus, vabadus, värskus ja enesekindlus on meeleolu, mida ma antud kollektsiooniga edasi anda tahtsin,’’ sõnab Augusti looja ning disainer Äli Kargoja. “Seepärast sobis ka kollektsiooni pildistamise kohana suurepäraselt just vastavatud Eesti Kunstiakadeemia hoone oma inspireeriva interjööri ja võngetega.”

Uutest materjalidest on lisandunud Augusti kollektsiooni eksklusiivne ning hooajale omane mohäärvill ning tekstuuri lisavad ka erineva paksusega tepitud kangad. Kõik tooted on disainitud ja toodetud Eestis.

Koos nelja Eesti moebrändiga on Augusti uus kollektsioon esitletud 22.-25. veebruarini Milanos White messil fashionavant showroom’is ning 2.-7. märtsini Pariisis Pellegrini Northeast showroom’is.

Nagu ikka on Augusti loominguga võimalik tutvuda brändi kodulehel ja Fahle maja stuudios. Jälgi Augusti tegemisi ka Facebookis ja Instagramis.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid