Oui-oui, kollektsioon „OIU”

Oui-oui, kollektsioon „OIU”

Foto: Marin Sild

Loetud päevad tagasi maandus Portaili postkasti üks moeseeria. Vaatasime sellele otsa ning heakskiitvalt noogutades tõdesime, et Eesti meestemoe tulevik on helge. Ja siis otsustasime, et see seeria väärib kajastamist ka Portaili lehel.

Kes siis meie silmadesse sellise moerõõmu tõi? Värskelt Eesti Kunstiakadeemia moeosakonna lõpetanud meesterõivaste disainer Hannes Rüütel, kes jäädvustas oma kollektsiooni nimega „OIU” koos fotograaf Marin Sillaga. 

„Kollektsioon on inspireeritud minu vanavanemate maagilisest maakodust Oiul. See paik oma müstilise rahu ja vaikusega kannab endas tähendusrikast lugu iga minu pereliikme südames,” tutvustab Hannes kollektsiooni. „Komplektidesse on põimitud minu õdede-vendade mõtted, tunded ja mälestused Oiul veedetud lapsepõlvest: maja üksikul saarel kevadise suurvee ajal, kalapüük koos vanaisaga, metsas jalutamine ja laulmine, aiast marjade ja lillede korjamine, kellapommide häiriva heli saatel vanaema sängis unne vajumine, leludega mängimine ning raamatute lugemine. See on koht, kus ajal oli ja on praegugi hoopis teistsugune tähendus.”

Hannese kollektsiooni lugu aitasid lisaks fotograafile edasi rääkida Ave Rüütel, Karin Kreek ning modellid Argo, Roma ja Mihkel SAGE Managementist. Vaata tulemus oma silmaga üle allolevas galeriis!

Samuti heida kollektsioonile pilt peale järgnevas videos:

Lisaks soovitame Hannese tegemistel silma peal hoida tema Instagrami-konto @hannesruutel vahendusel.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid