Omadel tingimustel Itaalia Vogue’i kaanel

Foto: Vogue Italia

Itaalia Vogue on põhjusega üks meie lemmik-Vogue. See ajakiri ei väsi kunagi piire kompamast, julgelt katsetamast ning seetõttu ka parajal määral kõneainet pakkumast. Värske augustinumbriga on see neil taas õnnestunud. 

Nimelt lajatab augustikuu Vogue Italia mitte ühe, vaid nelja kaanega, mille on jäädvustanud kaanestaarid ise – ja olgu lisatud, et kaanestaarideks ei ole professionaalsed fotograafid. Kaanelt leiab hoopis ikoonilised modellid Claudia Schifferi ja Stephanie Seymouri, kes on dikteerinud, kuidas nad soovivad kaanel olla ja ise õigel hetkel ka päästikule vajutanud. Ehk siis, nagu ütles väga hästi WWD: „Take a selfie but make it Vogue.” Miks just selline kontseptsioon? Et avaldada austust legendaarsele fotograafile Helmut Newtonile ja tema autoportreedele, kuid seekord siis naiselikust vaatenurgast (ja ehk ka veidi paljastavamast). 

Kuuldavasti oli fotosessioonil nii Claudial kui ka Stephaniel toeks siiski ka fotograaf Collier Schorr, kelle kinnitusel oli ta ainult nõustaja rollis ning mõlemad modellid jäädvustasid oma kaanefoto ise. 

Kuidas tulemus tundub?

Sarnased artiklid

Kommentaarid