#oliiviroheline Craftory

#oliiviroheline Craftory

Foto: Craftory

Kui eelmise suve hakul kuulutas Craftory omaalgatuslikult suve hitt-tooniks kahvaturoosa, siis sellel suvel on bränd otsustanud, et selleks on kahtlemata oliiviroheline. Tegemist on muidugi kodumaise aksessuaarimärgi enda subjektiivse hinnanguga, sest ega Craftory olegi suur „päris” trendide järele jooksja. 

#oliiviroheline seeria ise on tehtud parimast Itaalia taimparknahast, valmistatud ja ellu äratatud aga siinsamas Eestis. Võimalik, et Itaalia oli natuke ka antud seeria inspiratsiooniallikaks, sest … oliivid. Muide, oliivirohelises toonis on valminud ka täiesti uus (ja ilmselt ka enim nõutud) mudel. Nimelt on Craftory ühendanud mudelid „Model” ja „Pack” ning loonud ameerikapärase fanny pack’i. Kõige lihtsam on seda muidugi nimetada kõhukotiks, aga seda saab edukalt kanda ka moodsalt üle rinna. 

Uus eriseeria on limiteeritud koguses saadaval nii Craftory Viru Keskuse välkpoes kui ka brändi veebipoes. Kõhukoti soetamiseks peab aga liituma ootenimekirjaga, sest see veel riiulitel ostmisvalmis ei ole.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid