Craftory esitleb 2018. aasta esimest erikollektsiooni #pilvehall

Craftory esitleb 2018. aasta esimest erikollektsiooni #pilvehall

Foto: Holger Kilumets

Klassikaliste põhitoonide vürtsitamiseks on kodumaine aksessuaaribränd Craftory erikollektsioonidega eksperimenteerinud varemgi. 2016. aastal esitles nahatöökoda smaragdrohelist ja mahagonipruuni ning 2017. aastal bordoopunast eriseeriat. Nüüd on rambivalgusesse astunud järjekorras neljas, sõna otseses mõttes pilvehall erikollektsioon.

Eriseeria #pilvehall on Craftory asutaja Mihkel Männiku sõnul esimene samm uuenduslikust plaanist jätta tootearenduses ja disainis selja taha nii mõnigi varasem reegel. „Võtame kursi seni klassikalistelt ja pigem maskuliinsetelt nahatoonidelt kergemate, helgemate ja pastelsemate poole ning varasemast enam lähtume ka naisklientide ootustest ja eelistustest,” räägib Mihkel.

Kuigi kogu Craftory tootevalik on olemuselt sooneutraalne, saab #pilvehall esimesena nahatöökoja eriseeriatest peale tingliku templi „naistesõbralik”. See on ühtaegu õrn, ent samas ka konkreetne, ajatu, aga kaasaegne ning ehk isegi pisut üksluine, kuid see-eest 100% pretensioonitu seeria.

„Selle kollektsiooni puhul inspireeris meid halli värvuse vastuolulisus,” ütleb Mihkel. „Uuringute põhjal seostatakse halli enim sõnadega üksluisus, igavus, ebamäärasus, vanadus, tuimus, aga ka ajatuse, vaikuse, õrnuse, lootuse, rahu ja tagasihoidlikkusega. Kõik oleneb perspektiivist ja just see ongi põnev,” lisab ta.

Muide, juba kevadel on oodata Craftory esimest ainuüksi naistele suunatud terviklikku erikollektsiooni, mille puhul ei ole uudne enam pelgalt naha toon, vaid täiuslik keskendumine uutele, naistele suunatud toodetele.

Craftory uus #pilvehall kollektsioon on nüüd saadaval nii Craftory veebipoes aadressil nahk.ee kui ka välkpoes Viru Keskuse 1. korruse aatriumis.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid