Mugavus läbi augustilikult elegantse prisma

Mugavus läbi augustilikult elegantse prisma

Foto: Silver Mikiver

Vaid mõni nädal tagasi suutis kodumaise moemärgi August disainer Äli Kargoja meid meeldivalt õrritada uudisega, et peagi on ilmavalgust nägemas brändi uus kevadsuvine kollektsioon. Tänaseks on see kohal. 

Äli sõnul oli seekordses loomeprotsessis eesmärk rikastada kollektsiooni eelkõige omanäoliste mugavusrõivastega, ent teha seda läbi augustilikult elegantse prisma. „Selles valguses on brändi kevadsuvise kollektsiooniga lisandunud tootevalikusse muuhulgas dresskostüüm ning täiendust on saanud populaarne bambustrikotaaži seeria,” selgitab disainer.

Kangastest on kollektsioonis esindatud GOTS-sertifikaadiga orgaaniline puuvill, Eestis toodetud bambuskangas ja pidulikumas seerias domineeriv Tencel™-kangas – toorpuidust valminud tehiskiud, mille tootmisprotsess on keskkonnasõbralik. Lisaks on antud kangas vastupidav kortsumisele, kergesti hooldatav ning – wait for it – biolagunev! Olgu ka lisatud, et kõik Augusti tooted on väikeseeriatena valminud Eesti vabrikutes.

Äli ei tee ka saladust, et on teadlikult vähendanud uue kollektsiooni suurust, ent seeläbi on ka tootmismaht väga ettevaatlikult planeeritud. Nii et kõnealune sats jõuab austajateni piiratud koguses kapselkollektsioonina.

Augusti uue kevadsuvise kollektsiooniga on võimalik tutvuda eelneval kokkuleppel brändi stuudios Põhjala Tehases, Tallinnas või uuenduskuuri läbinud e-poes shop.studio-august.com.

Tutvu kollektsiooniga ka allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid