Mugav, ajatu (ja kergelt prantslaslik) Atelier Duree

Mugav, ajatu (ja kergelt prantslaslik) Atelier Duree

Foto: Mirjam Parik

Mulle teeb alati rõõmu, kui Portailile lähedal seisev isik on saanud hakkama millegi erilisega. Ja nii on ka seekord juhtunud. Meie kaasautor Mirjam Parik on saanud valmis moemärgiga Atelier Duree.

„Atelier Duree pole hetkeemotsioonidel mängiv moemärk,” ütleb Mirjam. „Tooted on loodud eesmärgiga pakkuda erinevas vanuses naistele praktilisi, ajatult kauneid ja mugavaid tooteid, mis ei varjuta kandjat, vaid lubavad särada.” 

Minu pärimise peale räägib Mirjam, et Atelier Duree, tegelikult Durée (prantuskeelsest sõnast, mis tähendab kestust), sünnilugu on pigem „igav ja tavaline”. Mina siinkohal sellega ei nõustu – pigem on see inspireeriv. „Kuna mu enda kapis on alates keskkoolist olnud väike must särk või väike must kampsun ja ühel hetkel ma enam neile mulle sobiva lõikega asendust kaubandusest ei leidnud, mõtlesin, et teen ise sellise nagu endale meeldib – nii saigi Duree esimestele särkidele dekoltees mõõdukat avarust antud ja see teebki need ehk tavalisest basic sarjast erilisemaks ja naiselikumaks.” Muideks, Mirjami enda lemmikdetailiks on pool või midipikkuses varrukas, mis teeb särgi elegantseks ja praktiliseks.

„Esteetikast rääkides meeldivad mulle lilled ja vintage-esemed. Tahaksin, et #littleblackshirt omandaks sel taustal pisut teistsuguse tähenduse. Duree särki kandev naine on täpselt nii ilus, kui on tema unistused ja tegemised. Minu idee on tulevikus modellidena kasutada võimalikult erinevaid naisi – erinevatelt elualadelt ja stiiliga,” kõlab lõpetuseks Mirjami ilus mõte.

Kindlasti väärib märkimist, et kõik Atelier Duree mudelid on disainitud ja toodetud õiglase tasu eest Eestis. Särkide materjaliks on kvaliteetne OEKO-TEX® märgistusega viskooskangas.

Tooted ise on saadaval Atelier Duree kodulehel aadressil atelierduree.com ja terve augustikuu vältel ka Telliskivi Loomelinnaku hüpikpoes aadressil Telliskivi 60/2 (1. korrus).

Hoia Atelier Duree tegemistel silma peal ka Instagramis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid