Moemärk Alma siseneb kevadesse uue nime ja veebipoega

Moemärk Alma siseneb kevadesse uue nime ja veebipoega

Foto: Silver Mikiver

Kodumaine rõivabränd Alma on läbinud värskendava uuenduskuuri. Brändi veebilehelt www.fromalma.com leiab uuenenud e-poe, kus on müügil nii vanad lemmikuid kui värsked mudelid. Lisaks sellele kannab nüüdsest bränd nime fromAlma. 

Uuenenud veebilehe eesmärk on pakkuda kliendile mugavat võimalust soetada ja tutvuda kogu fromAlma tootevalikuga, lisaks jagada brändi igapäevast elustiili ja koostööprojekte. “Minu jaoks on oluline kliendile võimalikult personaalselt läheneda – pakkuda talle mitte pelgalt rõivast, vaid ka elustiili. Just sellepärast oleme veebilehele lisanud täiendava kategooria nimega “Journal”,” selgitab brändi asutaja ja disainer Anete Pedaru.

fromAlma uut tootevalikut kirjeldab naiselikult enesekindel lähenemine, mis on omane ka brändi senisele käekirjale. Sumedad ja neutraalsed toonid, mis tõstavad esile rõivaste puhtad siluetid ja lasevad naisel rõiva sees eriliselt särada. Kõik fromAlma tooted valmivad looduslikest materjalidest tellimustööna Eestis. “Nii väldime rõivaste üleliigset tootmist ja saame vajaduse korral eset vastavalt kliendile kohendada,” lisab disainer.

Lisaks fromAlma uuenenud e-poele on võimalik esemetega tutvuda brändi stuudios Põhjala tehases, aaressil Marati 5a. Stuudiot saab külastada eelneval kokkuleppel kirjutades enda soovist info@fromalma.com.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid