VAATA, mida esitleb Alma moeetendusel D_O_M „Disain on Moes“

VAATA, mida esitleb Alma moeetendusel D_O_M „Disain on Moes“

Foto: Silver Mikiver

Värskel kodumaisel moemärgil Alma on pakkuda mitu põnevat uudist – esiteks saab Almat esimest korda näha ka moeetenduse formaadis, 17. septembril toimuval D_O_M „Disain on Moes“ üritusel ning teiseks avaneb brändil võimalus kolida ajutiselt oma stuudiost Põhjala tehases paiknevasse uude loovruumi, Angaar Instituuti.

Alma asutaja ja disainer Anete Pedaru ütleb, et võimalus Alma tervikuna suurele pinnale üles seada pakub külastajatele hea võimaluse kõikide esemetega tutvuda, neid katsuda ja lähemalt teada saada Alma sünniloo ja olemuse kohta. „Noore brändina on veel palju neid, kes kevadel välja tulnud kollektsiooniga lähemalt tutvunud ei ole, lisaks nendele tulevad esitlusele täiesti uued ja seni veel mitte ilmavalgust näinud esemed,” ütleb disainer. Siiski lisab Anete, et varasemalt välja kuulutatud näituse kuupäevad (14.−20. september) enam ei päde ning on olude sunnil on Alma näitus edasi lükatud. Uutest kuupäevadest lubab bränd jagada informatsiooni esimesel võimalusel.

Sellegi poolest jätkuvalt elustub 17. septembril Alma nägemus tervikliku etendusena Disainiöö moeetenduse D_O_M „Disain on Moes“ laval.

Allolev galerii pakub värsket eelvaadet sellest, mida nii Alma näituselt kui ka moeetenduselt oodata on!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid