Alustuseks esitleb AllSaints kolme omanäolist unisex parfüümi ning tuleb tõdeda, et brändi esimene väljaastumine sellele unikaalsele ja üllatusterohkele areenile toimub nii, nagu seda suudab üksnes AllSaints – ootamatutest vasturääkivustest tulvil tujuka delikaatsusega. Kollektsiooni kolm parfüümi—Sunset Riot, Metal Wave ja Incense City peegeldavad parfüümi kandja elus eksisteerivaid paralleele – nahk ja hõbedane metall segunevad taimestiku ja puiduga, päike ja liiv kohtuvad suitsu ja betooniga. Need haruldased kombinatsioonid sobivad ideaalselt moemärgi olemusega, millele taolised kontrastid ei ole võõrad.

Lisaks loetletud kontrastidele paelusid meid antud lõhnasarja juures delikaatsed parfüümipudelid, kus pealtnäha lihtsale ja klassikalisele klaasvormile annab meeldiva rustikaalsuse pudelit krooniv betoonkork. Samuti lisab parfüümidele unikaalsust see, et pudelitel olevad kujunduselemendid on jäädvustatud polaroidfilmile, mis omakorda paigutatud delikaatselt pudelite sisemusse ja parfüümikarpide tagakülgedele.
AllSaintsi uued unisex parfüümid jõuavad veebruari lõpus müügile Tallinna ja Tartu Kaubamajja, samuti Stockmanni ja I.L.U. kauplustesse.
Ajal, mil ilumaailm on mõnda aega kummardanud vaevumärgatava “clean girl” esteetika ees, liigub värske Marc Jacobs Beauty teadlikult teises suunas. Tagasituleku keskmes on värv, vorm ja soov kasutada meiki eneseväljenduse, mitte peitmise vahendina. Marc Jacobs ise kirjeldab ilu sarnaselt moega: loomingulise ruumina, kus saab katsetada värvi, tekstuuri ja kujuga.
Uude kollektsiooni kuuluvad teiste seas veekindel Drawn This Way Eyeliner kommikarva toonides, kreemjast puudriseks muutuv Born Star Eyeshadow, määrdumiskindel Flashes Mascara, mitmeotstarbeline Joystick Blush Stick põskedele ja huultele, pehme fookusega Legally Bronze Bronzer, pärlmutterja helgiga Money Shot Highlighter Gel ning Heart on Lipstick, mis ühendab huulepulga pigmendi ja palsami hooldavuse. Pakendites on säilitatud brändile omane mängulisus: näiteks tähekujulised lauvärvikarbid ja südamekujulised huulepulgad.
View this post on Instagram
Meigimärgi uus kollektsioon jõuab taas müügile juba 1. juunil.
Elordi jõudis laiema avalikkuse ette HBO sarjas „Euphoria”, kus ta kehastas Nate Jacobsi. Sellele järgnesid rollid Emerald Fennelli filmis „Saltburn” ja Sofia Coppola filmis „Priscilla”, kus Elordi mängis Elvis Presleyt. Viimastel aastatel on ta osalenud ka Justin Kurzeli sarjas „The Narrow Road to the Deep North” ning Guillermo del Toro filmis „Frankenstein”, mille eest pälvis ka parima meeskõrvalosa Oscari nominatsiooni. Tänavu sai teda näha ka Heathcliffina Emerald Fennelli „Wuthering Heightsi” tõlgenduses Margot Robbie kõrval, kes on samuti CHANELi saadik.
CHANELi sõnul kehastab Elordi Bleu de Chaneli puhul vabadust, salapära, magnetismi ning kaasaegset maskuliinsust, milles on säilinud klassikaline elegants. Näitleja ise tõi pressiteates esile, et Bleu de Chanelil on tugev side filmikunstiga ning kampaaniates osalenud režissöörid ja näitlejad kuuluvad loojate hulka, keda ta kõrgelt hindab.
See kõik on aga vaid teaser, sest ametlik Bleu de Chanel L’Exclusif kampaania Jacob Elordiga avalikustatakse alles mais.