Moemärgi ALLSAINTS esimene parfüümikollektsioon on kohal

Foto: AllSaints

Briti moemärkidega rohkem sina peal olevatele inimestele ei vaja AllSaintsi bränd kindlasti tutvustamist, kuid kellele see teema võõram, olgu öeldud, et see on 1994. aastal asutatud Ida-Londonis toimetav naiste- ja meesterõivaid ning loomulikult aksessuaare loov moemärk, mis muuseas on valmis saanud oma esimese parfüümikollektsiooni.

Alustuseks esitleb AllSaints kolme omanäolist unisex parfüümi ning tuleb tõdeda, et brändi esimene väljaastumine sellele unikaalsele ja üllatusterohkele areenile toimub nii, nagu seda suudab üksnes AllSaints – ootamatutest vasturääkivustest tulvil tujuka delikaatsusega. Kollektsiooni kolm parfüümi—Sunset Riot, Metal Wave ja Incense City peegeldavad parfüümi kandja elus eksisteerivaid paralleele – nahk ja hõbedane metall segunevad taimestiku ja puiduga, päike ja liiv kohtuvad suitsu ja betooniga. Need haruldased kombinatsioonid sobivad ideaalselt moemärgi olemusega, millele taolised kontrastid ei ole võõrad.

Lisaks loetletud kontrastidele paelusid meid antud lõhnasarja juures delikaatsed parfüümipudelid, kus pealtnäha lihtsale ja klassikalisele klaasvormile annab meeldiva rustikaalsuse pudelit krooniv betoonkork. Samuti lisab parfüümidele unikaalsust see, et pudelitel olevad kujunduselemendid on jäädvustatud polaroidfilmile, mis omakorda paigutatud delikaatselt pudelite sisemusse ja parfüümikarpide tagakülgedele.

AllSaintsi uued unisex parfüümid jõuavad veebruari lõpus müügile Tallinna ja Tartu Kaubamajja, samuti Stockmanni ja I.L.U. kauplustesse.

Sarnased artiklid

Kommentaarid