Muide, BYREDO teeb ka kotte

Muide, BYREDO teeb ka kotte

Foto: BYREDO

See on tegelikult natuke juba vana uudis, ent kuna me ei olnud lõpuni kindlad, kas tegemist on ühekordse sutsaka või ikkagi millegi pikemaajalisemaga, siis ei hakanud me liiga varakult lokku lööma. Kuid tundub, et nüüd võib seda ikkagi teha. Seega, olge te informeeritud, et parfüümimärk BYREDO on juba mõnda aega teinud erinevaid nahast aksessuaare ning hiljuti välja andnud uue käekotikollektsiooni. 

BYREDO järjekorras kolmas, 2020. aasta kevadsuvine aksessuaarikollektsioon kannab nime Homecoming ning sisaldab lisaks juba varem tuntud Blueprint käekotimudelitele ning uutes toonides crossbody rihmaga praktilistele õlakottidele esimest korda ka suurt reisikotti. Samuti on kollektsioonis omal kohal väiksemad nahast aksessuaarid. Värvidest säravad kollektsioonis loomulikult klassikaline must ja valge, kuid samuti särtsakas oranž ning malbemad piparmünt ja „pilvise taeva sinine”. Loomulikult ei puudu seegikord kottidelt parfüümimärgi signatuurlogo.

Tutvu kollektsiooniga allolevas galeriis ning kui mõni kotike eriliselt silma jääb, siis olgu lisatud, et käekottide hinnad algavad 1550 eurost, väiksemate esemete puhul 300–400 eurost. 

Kollektsioon ise jõuab müügile BYREDO veebipoodi aadressil byredo.com. 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid