Hermèsi huulepulgad ei ole enam kaugel

Hermèsi huulepulgad ei ole enam kaugel

Foto: Hermès

Möödunud aasta kevadel andsime teada, et luksusmärk Hermès on välja tulemas oma kosmeetika- ja nahahooldustoodete sarjaga – ja muide, täiesti plastivabalt. Tänaseks on selge, et esimesena lansseeritakse huulepulgad – Rouge Hermès’i nimeline sari.

Samuti on teada, et huulepulgakollektsioon hakkab koosnema 24 huulepunatoonist, mis kõik saanud inspiratsiooni nii luksusbrändi siidisallidest kui ka ikoonilistest käekotimudelitest. Lisaks huulepulkadele saabuvad esimeses satsis müügile ka samasse sarja kuuluvad huulepalsam ja -läige, -pliiats, -pintsel ning mõned nahast aksessuaarid ka, sest see ei oleks ju Hermès, kui sellest kollektsioonist puuduks nahast huulepulgakotike. Ning nagu lubatud, ei sisalda huulepulkade ega kollektsiooni teiste toodete pakendid plasti – näiteks kõikide huulepulkade vutlarid on valmistatud hoopiski metallist ning on mõeldud kestma aastaid, sest need on taastäidetavad. 

Paraku mõneti kurvemaks uudiseks (vähemalt meile siin Eestis) on see, et nimetatud tooted tulevad alates 4. märtsist müügile ainult Hermèsi valitud butiikides. Kes aga ühel hetkel näiteks Pariisi satub, siis võib arvestada, et huulepulkade hinnad peaksid jääma 60 euro kanti. 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid