Hedi Slimane’i parfümeeritud kummardus Pariisile

Foto: Celine

Juba augustis andis Celine’i märgi loominguline juht Hedi Slimane teada, et sel ametipostil on üks tema ülesannetest Celine’i parfüümikollektsiooni taas ellu äratamine. Nüüd on see kollektsioon kohal ja lausa nii suurejooneliselt, et sai täitsa oma parfüümibutiigi.

Nimelt on Pariisis aadressil 390 Rue Saint-Honoré end sisse seadnud Celine’i esimene ametlik Celine Haute Parfumerie butiik, millest leiab Hedi Slimane’i juhendamisel loodud Celine’i uue parfüümikollektsiooni. Kuigi kollektsioon ise koosneb 11 parfüümist, siis hetkel on nendest saadaval üheksa ning ülejäänud kaks valmivad uuel aastal. 

Hedi Slimane ise ütleb oma esimese Celine’i parfüümikollektsiooni kohta, et see on kummardus Pariisile ja art deco’le. Kindlasti tajub viimase mõjutusi ka parfüümipudelite kujunduses. Mis puudutab aga Pariisi, siis selle lugu jõuab parfüümidesse Slimane’i enda elu ja kogemuste, läbielamiste, inimeste kaudu. Disaineri personaalset lugu räägivad lõhnad nimega Nightclubbing, Rimbaud, aga ka Reptile ja Le Dormeur du Val – kõik need on pühendatud erinevatele inspiratsioonidele või Slimane’i eluperioodidele. 

Olgu ka lisatud, et Celine’i uued parfüümid ei ole kohe kindlasti lahterdatud meeste või naiste lõhnadeks, vaid nagu öeldakse, on „mõeldud jagamiseks”. 

Nagu öeldud, leiab Celine’i uue parfüümikollektsiooni Pariisis aadressilt 390 Rue Saint-Honoré . Lisaks parfüümidele on butiigis müügil parfüümivutlarid ning moemärgi erinevad väiksemad aksessuaarid. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid