Carine Roitfeldi seitse armastajat

Foto: Mario Sorrenti

Prantslanna Carine Roitfeld on juba rohkem kui kolmkümmend aastat elavdanud nii Pariisi kui tegelikult kogu moemaailma skeenet oma ehtprantslaslikult elegantse stiili ning moealaste ettevõtmistega. Täna, lisaks omanimelise ajakirja CR Fashion Book eestvedamisele ja selle lehekülgedel hea-halva-maitse-piiriga mängimisele (nagu ta seda tegi ka Vogue Paris aegadel), on naine otsustanud välja tulla oma parfüümikaubamärgiga.  

Märk Carine Roitfeld Perfumes hakkab vähemalt alguses koosnema seitsmest sooneutraalsest lõhnast. Miks seitsmest? Seitse on Carine’i õnnenumber ja lõhnad räägivad loo just nimelt seitsmest armukesest maailma seitsmest eri paigast. Ajalehele New York Times antud intervjuus ütles Roitfeld, et kõik tema varasemad tööd on olnud kui mööduvad nähtused: „Kuid parfüüm on minu jaoks midagi jäävat, tõeline pärand. Nagu Chanel. Chanel No. 5 on olemas olnud pea sada aastat!” 

Märkimist väärib veel seegi, et uued parfüümid tulevad maikuus müügile suhteliselt vürtsika kampaaniaga. Nimelt hakkab Pariisi tänavaid kaunistama 4000 (!) plakatit Carine’ist endast, kes on plakatifotol paljas, vaatab aknast välja ja näitab käega rahu märki. Muide, need fotod on jäädvustanud ei keegi muu kui Carine’i enda tütar, moeringkonnas samuti tuntud Julia Restoin Roitfeld. Ja loomulikult on kampaania perioodiks palgatud eraldi meeskond, kes vahetavad vandaalide rikutud või kinni kaetud pildid jalamaid uute vastu välja. 

Jääme siis ootama, kuidas see kõik juba vähem kui kuu aja pärast ilmavalgust nägema hakkab!

Sarnased artiklid

Kommentaarid