Moekaubamärk Reserved avas Eestis e-poe

Foto: Reserved

Vahendame uudist, mis kindlasti rõõmustab kodumaiseid veebipoodlejaid – rõivabränd Reserved avas oma e-poe ka Eesti klientidele ning pakub selle vahendusel üle 5000 toote nii naistele, meestele kui ka lastele.

Reservedi veebipoes on müügil kõik kauplustes saadaval olevad tooted alates rõivastest ja aksessuaaridest lõpetades jalanõudega. Veebipoe külastajal on võimalik ostelda kollektsioonide kaupa või valida erinevate rõivakategooriate vahel. Samuti on eraldi välja toodud uusimad tooted ja kollektsioonid ning ostjal on võimalus tutvuda ka suurimate müügihittidega.

LPP Estonia OÜ e-kaubanduse spetsialist Alice Heinmetsa sõnul tagab e-pood klientidele veelgi mugavama ja kiirema võimaluse poodlemiseks, sest ostud saab nüüdsest sooritada vaid paari klikiga. „Meil on heameel,  et nüüd saavad Reservedi kliendid teha oste igal ajal, igal pool ning liigselt aega kulutamata. Toome klientidele huvitava kaubavaliku just sinna, kus klient parasjagu asub,“ sõnas Heinmets.

Veebipoest soetatud toodetele saab järgi tulla vabalt valitud Reservedi poodi ning samuti on võimalik kaup kulleriga koju tellida. „Ostlejatel võimalus tellitud rõivaid mugavalt kodus proovida, meelepärasemad esemed välja valida ning ülejäänud kulleri abil tasuta tagastada,“ selgitas LPP Estonia OÜ e-kaubanduse spetsialist.

Reservedi e-pood asub aadressil http://www.reserved.com/ee/et.

Sarnased artiklid

Kommentaarid