Moebrändi KÄT teistlaadi suvekollektsiooni esitlus

Foto: KÄT

Kodumaine moebränd KÄT on otsustanud esitleda oma tänavust suvekollektsiooni mõneti teisiti. Nimelt saab see toimuma live-esitlusena sotsiaalmeediakanalis Facebook.

“Esmakordselt Eestis on eranditult kõigil võimalik näha KÄT uue kollektsiooni esitlust läbi sotsiaalmeedia,” tutvustab KÄT brändi asutaja ja disainer Kätlin Kikkas, “Kollektsiooni esitlus toimub live-ülekandena 25. aprillil täpselt kell 15.00 brändi KÄT Facebooki lehel.” Kätlini sõnul saavad nii kõik huvilised näha kollektsiooni üheaegselt ning kõigil on võrdsed võimalused toodetega lähemalt tutvuda.

Kui aga rääkida kollektsioonist endast, siis lisab disainer, et selle aasta suvine kollektsioon on inspireeritud Itaalia romantikast, kus esindatud on lendlevad kleidid, naiselikud lõiked, punane värv ning täpid.

Kollektsiooni jõuab müügile live-esitlusest järgmisel päeval, 26. aprillil ning see tuleb müügile vaid KÄT esinduspoodi, Kaubamaja naisteosakonda ning BOLD Concept Store’i Riias.

Moebrändi KÄT Facebooki lehe leiad aadressilt facebook.com/KatlinKikkasDisain ning live-esitluse kohta leiab rohkem infot facebook.com/events/1871119272962695/.

Sarnased artiklid

Kommentaarid