MITTE AINULT PRUUTIDELE: Lilli Jahilo „The White Collection”

MITTE AINULT PRUUTIDELE: Lilli Jahilo „The White Collection”

Foto: Sandra Palm

Eesti armastatumaid pruutkleitide loojaid Lilli Jahilo on pulmahooaja eel välja tulnud valgemast valgema kollektsiooniga, mis lihtsuse mõttes kannabki pealkirja „The White Collection”.

Juba kollektsioonile peale vaadates näeme, et „The White Collection” on pühendatud valgele kui kõige puhtamale, ideaalsust ja ausust peegeldavale värvile. „Lisaks valge värvi sümboolsele tähendusele toovad selle varjundid esile nii kollektsiooni esemete silueti, tekstuuri kui ka faktuuri,” tutvustab moelooja Lilli Jahilo. „Nii on kollektsioonis olulisel kohal plisseer, drapeeringud ja mahulised tikitud pitsid, mis säravad perfektsuseni timmitud minimalistlikel tegumoodidel.”

Nagu arvata võib, on kollektsioonis kesksel kohal pulmakleidid moodsale pruudile, kuid lisaks jagub elegantset ning hooaegadeülest valikut ka peo- ja õhtukleitide otsijatele. Sest olgem ausad, valge lõuendlik efekt pakub piiramatul hulgal võimalusi stilistikamängudeks – vaata või ise ja saa inspiratsiooni allolevast galeriist!

Lilli Jahilo kollektsiooniga „The White Collection” saab tutvuda Lilli Jahilo moemajas aadressil Valgevase 13, Tallinn või veebipoes www.lillijahilo.com.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid