Lilli Jahilo „The Art Collection” on saanud järje

Lilli Jahilo „The Art Collection” on saanud järje

Foto: Lilian Merila

Lilli Jahilo tänavu valminud „The Art Collection” on saanud järje ning väljas on uus ja juba täismahuline kollektsioon, mis jätkab eelkäija kunstilist temaatikat. Ka „The Art Collection II” keskmes on Lilli Jahilo loodud originaalmustrid, mis on inspireeritud uue Volvo 40 autokerele loodud kujundusest.

Kollektsiooni iga eseme mustrimotiiv on sündinud meditatiivselt, käsitsi loodud pintslitõmmetena akvarelltehnikas, seejärel digiteeritud ning lõpuks ka kangale kantud. Kujundatud kangamustrid kannavad edasi disaineri optimistlikku ja inspireerivat meeleolu, lisaks peegeldavad mustritest vormitud tooted Lilli enda eelistusi riietumisel, omades piisavat karakterit, ent olles elegantsed ja funktsionaalsed.

Kõik kollektsiooni tooted on valminud Lilli Jahilo moemajas Eesti parimate rätsepate käe all. Ka seekordse kollektsiooni lookbook’ile andis stilistilise lahenduse meie oma Helene Vetik. Fotod jäädvustas Lilian Merila ning modellide meigi ja soengu eest vastutas Liisa-Chrislin Saleh. Lisaks Lilli Jahilo loomingule on fotodel kasutatud esemeid Kaubamaja, Watch Weari, Fankadeliku, Les Petites, Tali ja Reede valikust.

Lilli Jahilo kollektsioonid on müügil veebipoes shop.lillijahilo.com. Lisaks annab Lilli Jahilo teada, et käesolevast nädalast on valitud Lilli Jahilo kollektsioonide esemed saadaval rahvusvahelises luksustoodete veebikaupamajas Moda Operandi.

SaveSave

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid