NEED ON KOHAL! Lilli Jahilo kollektsiooni „The Art Collection” ametlikud fotod

NEED ON KOHAL! Lilli Jahilo kollektsiooni „The Art Collection” ametlikud fotod

Foto: Lilian Merila

Mõni aeg tagasi avanes meie lugejatel võimalus piiluda esimeste seas killukesi Lilli Jahilo värskest pre-fall 2017 kapselkollektsioonist „The Art Collection”. Täna oleme saanud enda käsutusse kollektsiooni lookbook’i valmiskaadrid ning loomulikult jagame neid teiegagi.

Meenutuseks nii palju, et „The Art Collection” on Lilli Jahilo värskeim autorikangastest loodud kapselkollektsioon, mille mustrid põhinevad uuele Volvo V40-le kujundatud motiividel, kus valge autokere oli lõuendiks Jahilo digitaalsetele pintslitõmmetele. Selle edasiarendusena valmis seitse ainulaadset kangamustrit, mis kõik vormitud struktuurseteks kleidimudeliteks.

Ühtlasi märgib see ainulaadne kollektsioon Lilli Jahilo brändi 7. sünnipäeva ning 3. märts on kuupäev, mil kollektsioon pidulikult Tallinna Kaubamajja müügile jõuab.

Kollektsiooni kunstipäraste fotode sünnile aitas kaasa andekas naiskond, kus fotokaamera taga oli Lilian Merila, stilisti ning loovjuhina astus üles Portaili enda Helene Vetik, meigi ja soengu eest kandis hoolt Eliise Brigita Mõisamaa ning vastutusrikkasse modelliametisse valiti Star Systemi modell Brigite.

Fotodel ilutsevad aksessuaarid, kingad ning sokid pärinevad kaubamärkidelt Tamaris, Fankadelik Vintage ja Happy Socks.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid